Duvar Tipi Panolar

Duvar Tipi Panolar, Üretim Tesisleri, Konut, Ofis, Hastane ve benzeri tesislerde genellikle kat panosu, sayaç panosu, daire panosu gibi çeşitli amaçlarla kullanılan, daha küçük alanlarda elektrik enerjisinin dağıtımını ve kontrolünü sağlayan aynı zamanda daha küçük elektrik sistemlerini muhafaza eden pano sistemleridir. Endüstriyel tesislerde makinelerin kumanda sistemlerini muhafaza etmekte, konutlarda daire içi elektrik panosu olarak, mağaza gibi küçük ölçekli işletmelerde dağıtım ve kompanzasyon panosu olarak kullanılabilir. İsimlerinden de anlaşılacağı gibi ya duvar içinde sıva altı olarak, ya da duvara asılıp, sıva üstü olarak kullanılırlar.

Duvar Tipi Pano Nasıl Seçilir?

Çevresel faktörlere karşı ekstra dayanıklı olabilecek malzemeler ile tasarlanan duvar tipi elektrik panolarını sizler de farklı ihtiyaçlarınız için uzun yıllar boyunca mekanlarınızda kullanmaya devam edebilirsiniz. Portatif yapısı, estetik dış görünümü ve işlevsel özellikleriyle dikkat çeken duvar tipi elektrik panosu modelleri arasında farklı ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretebilecek modeller yer almaktadır. Her biri farklı kullanım alanına hitap edebilen duvar tipi elektrik panoları arasından seçim yaparken kullanım alanınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Doğru seçimleri yaptığınız takdirde sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz panolara sahip olabilirsiniz.

Sezi Elektrik, müşteri gereksinimlerini kusursuzca analiz ederek, projelere uygun panoları ortam şartlarına göre tasarlamakta, elektrik ve otomasyon sistemlerinin oluşturulması ya da revizyonu için ihtiyaç duyulan panoların tasarımı, imalatı ve montajı konularında deneyimli kadrosu ile esnek ve modüler sistemler sunmaktadır. İletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşarak hem ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir hem de duvar tipi pano siparişi verebilirsiniz.

Monoblok gövdeli kabinler galvaniz sacdan mamul monoblok bir gövde ile ön kapıdan oluşur.

  • İhtiyaç halinde duvara monte edilebilir.
  • Derinlik ayar sistemi kullanmak suretiyle kabin içinde komponentlerin montajı esnasında derinlik ayarı ve örtülendirme yapılabilir.
  • Sızdırmazlık poliüretan dökme sıvı conta ile sağlanmış olup, IP 66 koruma sınıfında standart olarak RAL 7035 rengte üretilmektedir.
  • İsteğe bağlı olarak farklı renklerde yapılabilir.