Dikili Tip Panolar

Elektrik sistemlerinin kontrol altında tutulması ve dağıtılması için kullanılan panolar arasında harici dikili tip panolar da yer alır. Bu pano türleri hem harici hem de dâhili olabilir. Harici olan modelleri bina dışında elektrik dağıtımı sağlanması için kullanılır. Bu pano modellerimizde alt kısımda bir baza bulunur. Baza sayesinde de pano dik bir şekilde kullanılabilir. Hangi alanda kullanılacağına bağlı olarak farklı şekillerde tasarlayabiliyoruz.

Dikili tip panolarımız esnek bir tasarıma sahiptir. Yani kullanım alanı geniştir ve amaca uygun şekilde firmamızda üretilir. Dikili panolar sahip olduğu özellikler ile son derece kullanışlı ve güvenilirdir. Yasal standartlara ve müşterilerimizin şartnamesine uygun şekilde üretilir.

Dikili Pano Hangi Alanlarda Kullanılır?

Dikili panolar birçok farklı alanda kullanım için uygun ürünlerdir. En yaygın kullanım alanı ise fabrikalar ve iş yerleridir. Alışveriş merkezi, endüstriyel alanlar ve benzeri yerlerde de kullanılması mümkündür. Firmamız tarafından sunulan ürünlerin okul, hastane gibi alanlarda kullanıma uygun tasarımları da vardır.

Dikili panoların modüler olması birçok kullanım alanı sunmaktadır. Ürünün içerisinde modüler bir tasarım olması ekleme yapılabilmesine olanak vermektedir. Bu sayede ise ihtiyaca yönelik bir şekilde panonun tasarlanarak kullanılabilmesi mümkündür. PLC tabanlı kontrol sistemlerinde bilgisayar donanımın muhafaza edilmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede ise büyük bir kullanım kolaylığı ortaya çıkmaktadır.

Sezi Elektrik olarak yılların tecrübesi ve profesyonel kadromuzla birçok alanda pano üretimlerimizi en yeni teknolojilerle birlikte devam etmekteyiz. Firmamız bünyesinde bulunan profesyonel personeller, panoların monte edilmesi için sizlere yardımcı olacaktır. Personellerimiz tarafından monte edilen dikili tip panolar daha sonra kullanıma hazır hale gelir. İhtiyaca ve amaca uygun şekilde tasarlanabilen bu panolar ile siz de elektrik dağıtımında güvenliği sağlayabilirsiniz. İletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşarak hem ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir hem de pano siparişi verebilirsiniz.

  • Prefabrik, Modüller Dikili Tip Kabinler, pre-galvaniz sacdan mamul bir iskelet, ön kapı, arka, yan ve üstü kapaklar, alt örtü takımı ve ihtiyaç halinde bazadan oluşur.
  • İskelet, kabine yüksekliği veren 4 adet dikey, genişlik ve derinliği veren 8 adet yatay profilin köşe birleştirme elemanı ile birleştirilmesi sonucu oluştuğundan tamamen prefabriktir.
  • Kapı ve kapakların kabini taşıyıcı işlevi yoktur .Bu nedenle tüm elektromontaj tamamlandıktan sonra yerlerine takılabilir.
  • Standart aksesuarlarla kabin içinde örtülendrime ve bölümlendirme yapılabilir.
  • Sızdırmazlık poliüretan dökme sıvı conta ile sağlanmış olup IP 55 koruma sınıfında standart olarak RAL 7035 renkte üretilmektedir.
  • İsteğe bağlı olarak farklı renklerde yapılabilir.